تجهیزات تولیدی افزودنیهای بتن

معرفی:
دستگاه چندمنظوره قابل حمل برای تولید افزودنیهای بتن بطور ویژه برای کارخانه های کوچک و سازندگان بتن آماده طراحی شده است. این ماشین براحتی قابل نصب و راه اندازی است و میتوان از آن در محیط های کوچک نیز استفاده کرد.بوسیله کنترل تمام اتوماتیک پروسه تولید، کیفیت محصول نهایی ثابت و تضمین شده است. از این ماشین میتوان برای تولید فوق روان کننده های کاهنده آب PC-F و اسلامپ بالای PC-G در دمای محیطی و همچنین ترکیبات پایه نفتالین یا افزودنی های کندگیر کننده پایه لیگنین سولفونات که در مخلوط بتن آماده کاربرد دارد، استفاده کرد.

کاربردها:
استفاده راحت در سایت های تولیدی مختلف
نصب، راه اندازی و جداسازی قطعات بسیار آسان است که میتوان براحتی در مکانهای مختلف آن را راه اندازی کرد که بمقدار چشمگیری هزینه های حمل و نقل را کاهش میدهد.

پروسه یکپارچه بلندینگ و سنتتیک
تولید سنتتیک فوق روان کننده های کاهنده آب PC-F و اسلامپ بالای PC-G در دمای محیطی و همچنین ترکیبات پایه نفتالین یا افزودنی های کندگیر کننده پایه لیگنین سولفونات که در مخلوط بتن آماده کاربرد دارد.

کنترل پروسه بصورت تمام اتوماتیک برای تضمین کیفیت محصول نهایی
سیستم کنترل کامپیوتری PLC برای نظارت برکل فرایند تولید، تنها با یک دکمه.

تغذیه از کف برای عملیات راحت تر
اپراتور روی زمین ایستاده و مواد پودری را درون دریچه تغذیه می ریزد، که در اینصورت دیگر نیازی به سکوی استیل سنتی وجود ندارد و بهمین علت سبب افزایش ایمنی اپراتور میشود. این دستگاه در محیطهای کاری با ارتفاع 5 متر نیز کارایی دارد.

مواد و تجهیزات با کیفیت و بادوام
فقط از مواد با قابلیت ضد خورندگی، با طول عمر طولانی و مقاوم در برابر اسید و قلیا استفاده میشود.

تولید محصور محافظ محیط
بوسیله پروسه تولیدی محصور، میزان تولید زباله و ضایعات به صفر میرسد و همین ویژگی رتبه اول تولید سازگار با محیط زیست در صنایع شیمیایی را از آن خود کرده است.

راندمان بالای تولید
فقط 4 ساعت زمان برای تولید یک بچ از فوق روان کننده پلی کربوکسیلات (PC-F و PC-G) لازم است که ماده خام اصلی برای عامل پمپاژ پلی کربوکسیلات در مخلوط بتن آماده است. هر بچ میتواند 5 تا 10 تن از محصول نهایی باشد. فقط 20 دقیقه زمان برای ترکیب یک بچ (2 تن) از افزودنیهای عامل پمپاژ پایه نفتالین، پایه آمینو، استون فرمالدهید یا لیگنین لازم است.

خدمات و پشتیبانی فنی:
تحویل سریع
از زمان ثبت سفارش تا تحویل تقریبا 2 هفته طول میکشد. از زمان دریافت تجهیزات تا شروع تولید نرمال کمتر از 2 هفته طول میکشد.

ارائه نمونه محصول برای تست
براساس نیاز مشتریان مهندسین MUHU فرمولاسیون و نمونه محصولات خود را برای مشتریان خود فراهم کرده اند. علاوه بر این متریان میتواند افزودنی خاص مورد نیاز خود را سفارش دهند تا مهندسین ما فرمولاسیون جدید با کارایی مورد نیاز مشتری فراهم کنند. همچنین مهندسین ما میتوانند با مراجعه به محل کار مشتریان متناسب با مصالح سیمانی و مخلوط بتنی خاص مورد استفاده، فرمولاسیون اختصاصی آنها را تهیه کنند.

سفارشی سازی
ما خط تولید سفارشی مشتریان را با توجه به منابع در دسترس آنها تهیه میکنیم.

آموزش
MUHU نه تنها به آموزش افزودنیهای بتن میپردازد، بلکه زمینه آموزش را برای تولید روزمره، تضمین کیفیت و تحقیق و توسعه آزمایشگاهی فراهم میکند.

طراحی آزمایشگاه
MUHU به مشتریان در طراحی و راه اندازی آزمایشگاه، انتخاب و نصب تجهیزات، آموزش استفاده از تجهیزات و پشتیبانی فنی کمک میکند.

گواهینامه های ثبت اختراع
در سال 2013، MUHU موفق به دریافت گواهینامه ثبت اختراع برای فرمولاسیون فوق روان کننده پلی کربوکسیلات و تجهیزات تولید پلی اتر شد.

هزینه و سود
برای تولید یک تن افزودنی بتن ( سنتز + ترکیب، دز 1.8% _ 2.0% ) فقط 200 دلار با استفاده از تکنولوژی MUHU لازم است، در حالیکه با استفاده از تکنولوژیهای دیگر به 330 دلار نیاز است. پس استفاده از تکنولوژی ما سبب صرفه جویی 23.8% میشود. برای مثال برای مخلوط آماده بتن با خروجی سالانه 500000 تن بتن، میتوان 225000 دلار صرفه جویی کرد که مبلغ کاملا قابل ملاحظه ای است.

عکسهای خط تولید