چگونگی انتقال

دستگاه مخلوط کن قابل حمل با کنترل اتوماتیک برای افزودنیهای بتن

شرکت MUHU نسل جدیدی از این دستگاهها را بوجود آورده است. این دستگاه چندکاره است و میتواند هم در ترکیب کردن (BLENDING) و هم در مخلوط کردن BATCHING و همچنین تولید بتن بکار رود.

طراحی ارگونومیک:
1. طراحی ارگونومیک این دستگاه به یک دکمه اجازه میدهد که کل فرایند تولید را انجام دهد و در تمام مراحل تولید فقط یک کارگر نیاز است.
2. این دستگاه درحالت سنتی تغذیه از بالا دچار تغییر شده و اوپراتور در طبقه پایین کار تغذیه را کاملا ایمن و آسان انجام میدهد.
3. این ابزار مجهز به یک خاک جمع کن است که برای سلامت کارگران و همچنین محیط زیست بسیار مهم و کارامد است.
4. این دستگاه میتواند ترکیبات پلی کربوکسلات و نفتالین یا سایر پودرها را مخلوط کند.

دستگاه اسپری پخش کننده با فشار بالا:
تکنولوژی هیبریدی اسپری پخش کننده فشار قوی این دستگاه مشکل اتلاف زمان را بطور چشمگیری کاهش داده است. این اسپری مواد را بطور کاملا یکسان مخلوط کرده بطوری که در مقایسه با روش های قدیمی بسیار کارامد است.

ویژگی چند تکه ای و قابلیت جابجایی اجزا:
نصب و جداکردن این قطعات خیلی ساده و سریع است بطوری که اجازه میدهد این قطعه در هر مکانی قابل نصب باشد. این ویژگی تاثیر زیادی در قیمت کالا دارد.

حفاظت چندگانه، تولید امن تر و قابل اعتمادتر:
1. زنگ اعلان: وقتی که کارگر پودر را بطور دستی وارد میکند و یا اینکه پروسه تولید کامل میشود برای شارژ مجدد، زنگهای مختلفی بصدا درمی آید.
2. نمایشگر LCD، امکان ویرایش فرمولها، ذخیره و گزینه انتخاب: کاربر میتواند از طریق صفحه نمایش LCD بدون نیاز به کتابچه راهنما، براحتی فرمول را انتخاب، ذخیره و ویرایش کند.
3. ریکاوری از حالت اضطراری و قطعی برق: سیستم کنترل الکتریکی نه تنها امکان ویرایش و ذخیره فرمول ترکیب کردن فوق روان کننده ها را میدهد بلکه به ذخیره سازی و پیگری هر مرحله از فرایند کمک میکند. در مواقع اضطراری یا قطع برق، برنامه میتواند با فشار دادن یک دکمه متوقف شود و پس از بازگشت به حالت عادی نیز با فشار یک دکمه تولید ادامه پیدا میکند.
4. تنظیمات امنیتی: برای اینکه فرمولها و عملکرد تجهیزات محرمانه بماند میتوان برای هر اوپراتور یک گذرواژه تعریف کرد.

سیستم ساده نصب و راه اندازی:
تمام زانویی ها و اتصالات بسیار سریع و ساده بهم متصل میشوند، مشتریان میتوانند براحتی با استفاده از نمودارو راهنمای نصب، سیستم را راه اندازی کنند.
اگر مشتریان نیاز خاصی داشته باشند، MUHU سیستم سفارشی آنها را طراحی و به نصب و راه اندازی آن و حتی فرمولاسیون افزودنیها کمک میکند. که روشی با هزینه کمتر و حاشیه سود بیشتر است.

سخت افزار مورد نیاز:
1. کارخانه: ارتفاع 35m، سطح مورد نیاز 5.8 SQR meter
2. برق مورد نیاز: 7.5kw
3. آب مصرفی: 30 ton/day