معرفی شرکت

MUHU، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان افزودنی بتن در سال 1988 در Huairou پکن تاسیس و بطور تخصصی در زمینه پژوهش، تولید و عرضه این افزودنیها شروع به فعالیت کرد. MUHU تجارتی با سطح تکنولوژی بالا با جدیدترین تجهیزات تولیدی، تجهیزات آزمیشگاهی و قابلیت تحقیقاتی پیشرفته است. این شرکت در محیطی به مساحت 65000 متر مربع واقع شده و دارای 200 نفر پرسنل است که 25% آنها نیروهای متخصص هستند. شرکت دارای 4 مکان تولیدی در چین است که یکی از آنها مرکز اصلی صادرات رواغن کننده های بتن در چین است. ما محصولات خود را به هر گوشه از جهان صادر میکنیم و مشتریان از کشورهایی نظیر ویتنام، کره جنوبی، سنگاپور، هند، بنگلادش، پاکستان، مغولستان، ایران، امارات متحده عربی، عربستان، سودان، برزیل، آرژانتین، اروگوئه، شیلی، آفریقای جنوبی و دیگر نقاط دنیا به ما مراجعه میکنند.

مرکز تحقیقات

MUHU تولید کننده بیش از 70 محصول مختلف است. از جمله: کاهنده های آب با بالاترین ظرفیت، شتاب دهنده ها، کندگیرکننده ها، افزودنیهای هوازا، آسان کننده پمپاژ، محصولاتضد انجماد و غیره. این محصولات بطور گسترده در صنعت ، پروژه های عمرانی، زیر ساختهای عمومی، مهندسی برق آبی و مخلوط آماده بتن. بعلاوه شرکت محصولاتی چون مواد تعمیر و تقویت بتن، مواد کفپوش، گروتها و مواد نگهداره، مواد درزگیر و عایق، ملات خشک مخلوط و بسیاری محصولات دیگر را برای پروژه ای ملی تولید کرده است.

مرکز تولیدی MUHU

MUHU دارای سه شرکت همتای دیگر است
MUHU (CHINA): شرکت مصالح ساختمانی، با تمرکز بر بازار تولیدات نام تجاری MUHU، صادرات و پشتیبانی فنی
شرکت افزودنیهای بتن MUHU پکن: تولید طیف وسیعی از محصولات با برند تجاری MUHU
شرکت مواد و فناوری جدید پکن: متخصص در پژوهش، نوآوری در فناوری، منطبق با افزودنیهای بتن و تجهیزات تولیدی مربوطه.
شرکت مصالح ساختمانی MUHU: از ابتدای سال 2008 وارد بازار بین المللی شده و بیش از 50 کشور و منطقه مختلف را تغذیه کرده است. در دبی و امارات متحده عربی دارای نمایندگی است.
MUHU تجسمی از یک برند صادرکننده افزودنیهای بتن و شرکتی پیشرو در صنعت صادرات عامل کاهنده آب است.
شرکت مواد و فناوری جدید پکن: از طریق پیشرفتهای مستمر فناوری و نوآوریهای برجسته در محصولات و تجهیزات کاهنده آب، موفق به تولید محصولاتی شده که علارقم سازگاری و حفاظت از محیط زیست، محصولاتی با عملکرد بسیار بالا، پروسه عملیاتی راحت تر، کیفیت تثبیت شده و مطابق با نیازهای روز این طیف از افزودنیهاست. علاوه براین MUHU ارائه دهنده خدماتی حرفه ای همچون طریقه انتقال افزودنیهای بتن، پروسه طراحی، کاربرد و مدیریت تخصصی می باشد. ما نه تنها محصولات و خدمات با کیفیت خود را در اختیار مشتریان قرار میدهیم بلکه تمامی نیازهای تکنیکال آنها را پشتیبانی میکنیم. برای مشتریانی که بطور کامل روی بازارهای داخلی برای پیشرفت و فروش تمرکز میکنند، MUHU بطور مادام العمراین مشتریان را از لحاظ پشتیبانی بی نیاز میکند.
ما تلاش میکنیم که در این زمینه بهترین باشیم، که مستلزم این است که نیروهای MUHU دارای اهداف خاص و ذهن های باز باشند و درک درستی از تجارت داشته باشند.
صنعت تجاری افزودنیهای بتن همواره شاهد این بوده که MUHU در این زمینه به بهترین شکل عمل کرده است.

مرکز فروش