خانه » خطوط تولید » مواد آب بندی اتصالات و ضد آب کننده

مواد آب بندی اتصالات و ضد آب کننده

  1. پوشش ضد آب انعطاف پذیر با مبنای سیمانپوشش ضد آب JS شامل پوشش سیمانی بهینه شده پلیمر آکریلیک دو ماده ای است که در بسته های آماده ارائه می شود. پوشش ضد آب JS می تواند به آسانی با قلم مو سفت، رولر، اسپری یا ماله برای ایجاد بافت مورد نظر استفاده شود. در رنگهای خاکستری و سفید موجود می باشد.
  1. عامل ضد آب سیلیکون آلی برای سطوح ساختمانیعامل ضد آب سیلیکون آلی در فرآیندهای ضد آب کردن منحصر به فرد با نوع سدیم متیل سیلانول بکار می رود که در آن محتوی یونهای اکسیژن نزدیک به صفر است و کاملا با فرآیند تولید مرسوم متفاوت است. دارای خصوصیات بدون خوردگی تیر آهن، ضد رطوبت، مقاوم به ریزش و نفوذ هوای خوب می باشد.
  1. افزودنی دافع آب برای بتنکاهش نفوذ آب داخل شفته و بتن تحت فشار هیدرولیک. افزایش قابلیت فشرده سازی بتن، ضد ترک و ضد نفوذ. ضد نفوذ پذیری می تواند به P25 برسد در حالیکه اثر حفظ انقباض و کاهش مقدار سیمان رانیز دارد.
  1. عامل انبساط بتنUEA-6 از کلینکرهای با خصوصیت اصلی بدون رطوبت بودن C4A3S به همراه گچ طبیعی از طریق روشهای آسیاب مجزا تولید می شود. دارای محتوی پتاسیم و سدیم کم بوده و دارای تاثیر کمی بر روی استحکام بتن و انبساط کوتاه مدت دارد.
  1. ماده ضد آب کریستالیزه سیمانیاین ماده یک ترکیب شیمیایی طراحی شده برای شفته CCCW می باشد. این ماده دارای ترکیب منحصر به فردی از مواد شیمیایی خاص بوده که با مواد سیمانی موجود در شفته واکنش می دهند تا کریستالهای جامد تشکیل دهند. این کریستالهای بلند و مو شکل منافذ ریز و ترکهای میکرو را با شفته پر می کند تا نفوذ پذیری شفته به شدت کاهش یابد.
  1. عامل توقف نشتی بلافاصله مخلوط سیال ضخیم را در جهت نشتی فشار دهید تا سیال سفت شود. معمولا در طی 10 دقیقه نشتی آب متوقف می گردد سپس مخلوط شفته و عامل انبساط یا شفته سیمان معمولی را بر روی سطح ریخته و تا 3 روز محافظت کنید.
لیست محصولات

MUHU (China) Construction Materials Co., Ltd.

تلفن/فکس: +86-10-69687750

موبایل: +86-13911293982

ایمیل: export@muhuchem.com

سایت: www.muhuchem.com

اسکایپ: joicema-muhu

واتس اپ و ویچت: 13911293982

Quick Response Code