عامل توقف نشتی

کاربرد
این محصول یک محصول با تکنولوژی بالا است که توسط شرکت ما تولید شده است و خاصیت آن تنظیم و سخت شوندگی سریع، استحکام لحظه ای سریع بوده و می تواند انبساط های میکرو ایجاد کند و نیز می تواند بطور وسیعی در توقف نشتی اضطراری و تعمیر دودکشها، معادن، آب گذرها، استخرهای آب، زیرزمین، پوشش بام و پروژه های نظامی و همچنین پروژه های خاص در ساخت و سازهای زمستانی و ضد آب و رفع نشتی و ... استفاده شود.

نیازهای فنی
1. استانداردهای اجرایی: Q/XBN06-2000 توقف نشتی با راندمان بالا
2. گرید: توقف نشتی-10
3. سطح مخصوص: بیش از 500m2/kg
4. زمان توقف و استحکام مایع خالص:

زمان بستن (min) استحکام فشاری شفته (MPa)
بستن اولیه بستن نهایی 15 دقیقه 1 ساعت 1 روز
1-4 3- 6 >=10 >=20 >=25

راهنمایی ها
1. قبل از استفاده، نقطه نشتی را برش دهید یا به شکل دهانه ناقوس یا گوه شکاف دهید، ذرات را پاک کرده و وسایل لازم و تجهیزات اندازه گیری را آماده کنید.
2. 1 کیلوگرم متوقف کننده نشتی را در یک ظرف بریزید و 0.30 -0.36kg آب اضافه کنید و بلافاصله آنرا مخلوط کنید. در ساخت و ساز در فصل زمستان آب گرم بایستی استفاده شود و در تابستان آب سرد باید استفاده شود. آب زیاد یا کم بر روی کیفیت ساخت اثر سوء می گذارد. آب زیاد باعث ایجاد سیال با ضخامت کم و در نتیجه کاهش استحکام آن می شود در حالیکه کمبود آب سیال را خشک و سخت می کند. در صورتیکه شرایط اجازه دهد نمونه باید استفاده شود.
3. بلافاصله مخلوط سیال ضخیم را در جهت نشتی فشار دهید تا سیال سفت شود. معمولا در طی 10 دقیقه نشتی آب متوقف می گردد سپس مخلوط شفته و عامل انبساط یا شفته سیمان معمولی را بر روی سطح ریخته و تا 3 روز محافظت کنید.
4. در صورت نشتی جدی آب، روش خشک کردن مناسب می باشد. اول نشتی بالایی و سپس نشتی پایینی را متوقف کنید و در نهایت سوراخ نشتی زا ببندید.
5. برای نشتی های وسیع، نقطه نشتی را پیدا کنید و سپس نشتی را با استفاده از توقف کننده قوی نشتی متوقف کرده و نهایتا شفته سیمان را با عامل انبساط استفاده کنید.
6. بطور کلی، مناسب نیست پودر بطور مستقیم برای توقف نشتی استفاده شود. در شرایط اضطراری (مانند استخر آب یا نشتی کشتی)، پودر را می توان بطور مستقیم بر روی نقطه نشتی یا حفره آب استفاده کرد و آنرا با دست یا پا فشار داد تا سفت شود.
7. متوقف کننده نشتی می تواند پس از اضافه شدن آب در آن خیلی گرم شود. وقتی در حجم وسیع استفاده می شود، بایستی مواظب بود که خنک شود و از جدایش و ترک ترک شدن جلوگیری شود.
8. در صورت نیاز به افزایش زمان ساخت و ساز، عامل تاخیر دهنده می تواند اضافه شود.

لیست محصولات

MUHU (China) Construction Materials Co., Ltd.

تلفن/فکس: +86-10-69687750

موبایل: +86-13911293982

ایمیل: export@muhuchem.com

سایت: www.muhuchem.com

اسکایپ: joicema-muhu

واتس اپ و ویچت: 13911293982

Quick Response Code