خانه » خطوط تولید » تعمیر بتن

تعمیر بتن

  1. چسب ترک رزینیتعمیر شفته برای ترک در سطوح بتن، کف و پی. شفته فشرده و تعمیری برای روکش گرانیت، مرمر و کاشی و همچنین اتصالات گود.
  1. پوشش پلی پروپیلن برای بتنMNC-PPF پوشش مهندسی، پوشش بتن، پوشش ضد ترک، پوشش کنترل ترک، پوشش مصنوعی یا پوشش پلاستیک نیز نام دارد. نوعی پوشش رشته ای تاب نخورده دسته ای با قدرت بالا می باشد که اساسا از PP با روش خاص ساخته شده است. با استفاده از MNC-PPF در بتن یا شفته می جلوگیری کرد. در نتیجه از تشکیل و توسعه ترکها جلوگیری می کند و بطور موثری ضد ترک، ضد نفوذ، ضد صدمه و شوک بتن می باشد.
  1. پوشش فولادبتن مسلح پوشش فولادی دارای مقاومت انفجاری 80 درصد بیشتر از بتن مرجع می باشد. به همین دلیل، در سطوح مهم مانند پروژه های پوشیده و مراکز پرتاب راکت جنگی استفاده می شود.
  1. عامل تعمیر بتن در برابر گرد و غباراین ماده بطور خاص برای تعمیر بتن در جاهایی که بواسطه مقاومت کم به سایش و خراش در مجاورت گرد و غبار قرار دارند ساخته شده است. با اسپری آن بر روی سطح بتن بطور مستقیم، به بخشهای داخلی نفوذ کرده و پس از واکنش شیمیایی با بتن یک کریستال سه بعدی تشکیل می دهد. در نتیجه، استحکام و سختی بتن افزایش یافته، مقاومت در برابر سایش و براقیت سطح بهبود می یابد. کاربرد آن آسان است.
  1. چسب بار دینامیکیک چسب بار دینامیک دو ماده ای است که در دمای محیط سفت می شود. دارای استحکام کششی و برشی بالا و چسبندگی بالا به سازه می باشد. در دمای محیط منهای 10 درجه سانتیگراد تا 40 درجه سانتیگراد استفاده می شود. قابل کاربری آسان و عملکرد عالی است.
  1. شفته غیر انقباضی با استحکام سریعCGM-QGW یک شفته غیر انقباضی، غیر فلزی، با مبنای سیمان و استحکام بالا می باشد که برای ساپورت ماشین آلات با دقت بالا و چرخش سریع استفاده می شود.
  1. دوغاب تعمیر با مبنای سیمانتخریب سازه های بتنی یک مشکل جدی در ساخت و سازهای عمرانی می باشد. همواره محتوی لایه محافظ بتن از آلودگیها، ترک و سنگ ریزه می باشد. معمولا کارکرد سازه های بتنی تخریب شده در معرض توجه عمومی قرار می گیرد. بهینه ترین راه حل تعمیر سطح با از بین بردن بتن آسیب دیده و روکش کردن با دوغاب ترکیبی جدید است.

استحکام بخشی بتن: سیستم های استحکام بخشی MUHU، بتن آسیب دیده را بازیابی می کنند در حالیکه ظرفیت تحمل بار آنرا افزایش می دهند.
تعمیر بتن: MUHU شفته را تعمیر می کند و عمر و مقاومت در برابر خوردگی فراهم می کند.
تعمیر ترک: تزریق رزین MUHU ترکها را پر کرده و آب بندی می کند و باعث تشکیل مجدد یکپارچگی ساختاری و محافظت در برابر آسیب بیشتر می شود.

لیست محصولات

MUHU (China) Construction Materials Co., Ltd.

تلفن/فکس: +86-10-69687750

موبایل: +86-13911293982

ایمیل: export@muhuchem.com

سایت: www.muhuchem.com

اسکایپ: joicema-muhu

واتس اپ و ویچت: 13911293982

Quick Response Code