خانه » خطوط تولید » حفاظت بتن

حفاظت بتن

    1. عامل لایه میانی بتن MNC-303 یک عامل لایه میانی تک ماده ای برای بتن می بشد. هدف آن بهبود چسبیدن دوغاب سیمان به مواد بتن برای جلوگیری از ایجاد حفره و پوسته شدن لایه پلاستر می باشد. می تواند جایگزین چربی گیرهای قلیایی و تصحیح زبری در مواد بتنی گردد.
    1. ترکیب محافظت از بتن پایه آب MNC-Y یک ترکیب حفاظت از بتن پایه آب ساخته شده از ترکیبات حفاظت بتن امولسیون موم با ویسکوزیته کم که شامل یک سیستم شکست امولسیون راکتیو قلیا است می باشد. این سیستم یک غشای غیر قابل نفوذ بر روی سطوح سیمانی ایجاد می کند که از تبخیر بیش از حد آب جلوگیری می کند و در عین حال انقباض را کاهش داده و عمر را افزایش می دهد.
    1. مانع خوردگی تیر آهن مسلحMNC-RI یک مانع خوردگی تیر آهن مسلح بسیار موثر برای ساختمانهای بتن مسلح می باشد. MNC-RI از خوردگی جلوگیری می کند یا آنرا به تاخیر می اندازد و لذا باعث افزایش عمر بتن مسلح می شود.
    1. عامل نهاییعامل نهایی آخرین پوشش انجام شده می باشد. رنگ نهایی ساخته شده از اسید اکریلیک خالص با چسبندگی محکم و رنگ و براقیت را حفظ می کند. پس از خشک شدن، پوشش غبار به خود جذب نمی کند و ضد آب، مقاوم به قلیا و مقاوم به آب و هوا می باشد. بطور موثری پوشش را از باران، یخ، شوره زدن و خوردگی برای مدت طولانی محافظت می کند.
لیست محصولات

MUHU (China) Construction Materials Co., Ltd.

تلفن/فکس: +86-10-69687750

موبایل: +86-13911293982

ایمیل: export@muhuchem.com

سایت: www.muhuchem.com

اسکایپ: joicema-muhu

واتس اپ و ویچت: 13911293982

Quick Response Code