خانه » خطوط تولید » ترکیبات بتن » افزودنی کاهنده آب هوازا

افزودنی کاهنده آب هوازا

شرح
MNC-HAJ یک ترکیب هوازا است که یک سیستم عاری از هوا را برای افزایش محافظت در برابر آسیب ناشی از یخ زدن و آب شدن، شرایط محیطی سخت یا مواد شیمیایی ضد یخ ایجاد می کند. MNC-HAJ یک ترکیب نمکهای اسید آلی در یک حلال آبی می باشد که بطور خاص برای استفاده به عنوان ترکیب هوازا برای بتن ساخته شده و تحت شرایط کنترل سخت که یکنواختی و عملکرد مورد نظر را برآورده نماید ساخته شده است. این ماده آماده استفاده است و نیازی به مخلوط کردن با آب ندارد.

MNC-HAJ یک ترکیب بتنی می باشد. دارای نرخ اضافه شدن کم بوده اما دارای کاربری مختلف می باشد. می تواند بطور موثر عمر بتن را افزایش دهد. بطور مشخص در بتن با مقاومت در برابر یخ زدن، نفوذ پذیری کم، دفع کننده آب و با دوام موثر می باشد. نیازهای استاندارد ASTM C 260، AASHTO M 154 و CRD-C 13 را برآورده می نماید.

کاربردها
MNC-HAJ در محصولات بتنی آماده، بلوک و کارخانه های تولید بتن برای بهبود پایداری نفوذ هوا استفاده می شود. بطور خاص در حفظ محتوی هوا در طول زمان های حمل طولانی تر موثر می باشد. MNC-HAJ در بتن معمولی به خوبی عمل می کند و در ترکیبات فوق روان کننده و با سرباره، مواد سبک و یا مصالح تولیدی که تمایل به تولید بتن سخت دارند استفاده می شود. MNC-HAJ هوا را بطور موثر با بتن میکروسیلیکا و بتن خاکستری حفظ می کند.

مزایا
MNC-HAJ می تواند کارکرد و پلاستیسیته بتن را کاهش دهد، ریزش و جدایش آنرا کاهش دهد، نفوذ پذیری آنرا 10 تا 20 درصد بهبود بخشد. می تواند ضریب پخش حرارتی و رسانایی را کاهش دهد و لذا پایداری حجم و عمر بتن در فضای خارج بهبود پیدا می کند:
1. می تواند برای ایجاد بتن مقاوم در برابر یخ زدن/آب شدن، دفع آب، بتن مقاوم در برابر سولفات، بتن متراکم سبک، بتن دکوراسیون و بهبود بتن متراکم مصنوعی، بتن معمولی، ریزش بتن و بتن تکیه گاه استفاده شود.
2. ساختارهای بتنی نیاز به عمر طولانی و ضد یخ زدگی/آب شدن مانند سد رودخانه، مسیر فرودگاه، بزرگراه، برج خنک کن، دریاچه، بندر و پروژه های اقیانوسی دارند.
3. ساختارهای بتنی برای بزرگراه و پلها در مناطقی که از نمک در زمستان استفاده می شود. قابل کاربرد در ساختارهای نیازمند کارکرد بالا
4. قابل ترکیب با دیگر افزودنی ها به منظور تولید ترکیبات افزودنی
5. مناسب نبودن برای بتن محافظت شده و بتن با تنش اولیه

مشخصات
MNC-HAJ می تواند کارکرد و پلاستیسیته بتن را کاهش دهد، ریزش و جدایش آنرا کاهش دهد، نفوذ پذیری آنرا 10 تا 20 درصد بهبود بخشد. می تواند ضریب پخش حرارتی و رسانایی را کاهش دهد و لذا پایداری حجم و عمر بتن در فضای خارج بهبود پیدا می کند:
2. می تواند برای ایجاد بتن مقاوم در برابر یخ زدن/آب شدن، دفع آب، بتن مقاوم در برابر سولفات، بتن متراکم سبک، بتن دکوراسیون و بهبود بتن متراکم مصنوعی، بتن معمولی، ریزش بتن و بتن تکیه گاه استفاده شود.
3.ساختارهای بتنی نیاز به عمر طولانی و ضد یخ زدگی/آب شدن مانند سد رودخانه، مسیر فرودگاه، بزرگراه، برج خنک کن، دریاچه، بندر و پروژه های اقیانوسی دارند.
4. ساختارهای بتنی برای بزرگراه و پلها در مناطقی که از نمک در زمستان استفاده می شود. قابل کاربرد در ساختارهای نیازمند کارکرد بالا
5.قابل ترکیب با دیگر افزودنی ها به منظور تولید ترکیبات افزودنی
6. مناسب نبودن برای بتن محافظت شده و بتن با تنش اولیه

نرخ افزودن
ترکیبات آزمایشی یا آزمایشات اولیه با مواد و تجهیزات کار، لازم است تا میزان مصرف مناسب و مینیمم زمان اختلاط تعیین شود. نرخ افزودن پیشنهادی: 1 درصد برای دوغاب یا بتن اضافه شود.

لیست محصولات

MUHU (China) Construction Materials Co., Ltd.

تلفن/فکس: +86-10-69687750

موبایل: +86-13911293982

ایمیل: export@muhuchem.com

سایت: www.muhuchem.com

اسکایپ: joicema-muhu

واتس اپ و ویچت: 13911293982

Quick Response Code