خانه » خطوط تولید » ترکیبات بتن » تاخیر دهنده گچ راندمان بالا

تاخیر دهنده گچ راندمان بالا

شرح
MNC-GR یک تاخیر دهنده گچ راندمان بالای جدید است که بطور مستقل توسط MUHU تولید شده است. عامل تاخیر دهنده گچ با خاصیت تاخیر دهندگی عالی در میزان مصرف کم به گچ و پلاستر کمک می کند تا پس از سفت شدن گچ بمقدار کمی استحکام خود را از دست دهند. همچنین می تواند زمان تشکیل را برای محصولات گچی بر اساس نیاز شما تنظیم کنند.

MNC-GR یک عامل پودری سفید رنگ با سیالیت خوب می باشد که می تواند با گچ ترکیب و در آن پخش شود چه با ترکیب مارپیچی یا با آسیاب . با این ترکیب تاخیر دهنده، زمان عملکرد گچ می تواند 1 یا چند ساعت بر حسب نیاز طولانی تر شود. تاخیر دهنده به دلیل استفاده آسان و ارزانی می تواند با فوق روان کننده SMF شرکت MUHU ترکیب شود.

موارد مشخصات
ظاهر پودر خاکستری
محتوی آب (پودر) (%): <2
pH مقدار (20℃) (20% مایع): < 12
میزان مصرف پیشنهادی (%): پودر: 0.1~0.5% (1h – زمان تنظیم برای مرجع) (زمان تشکیل می تواند با افزایش میزان مصرف طولانی تر شود. چون خاصیت تاخیر دهندگی در انواع گچها متفاوت می باشد، میزان مصرف را قبل از استفاده تست کنید.)

کاربردها
عملکرد عالی برای گچ ضد سولفورازسیون
با پلاستر دیوار، پلاستر چسبی، پلاستر پیش ساخته، پر کننده گچ، نمونه پلاستر و پوشش دکوری گچ استفاده می شود

بسته بندی
پودر: هر بسته پلاستیکی 25kgs
کاربرد/انبار/حمل و نقل

کاربرد
محصول را دور از چشم، دهان و پوست نگه دارید. دستکش و عینکهای محافظتی پیشنهاد می شود. در صورت تماس تصادفی با مقدار زیادی آب شستشو داده شود.

انبار
شکل پودری به آسانی مقدار زیادی رطوبت جذب می کند. باید در بسته بندی غیر باز در یک مکان خشک در دمای محیط و محافظت شده در برابر گرمای بیش از حد انبار شود. آنها را با ارتفاع زیاد روی هم انبار نکنید.

حمل و نقل
با دقت حمل شود تا از شکستن حین حرکت جلوگیری شود. در حین انتقال دور از رطوبت نگه داشته شود. این محصول غیر سمی وغیر قابل اشتعال می باشد.

عمر کاری
1 سال برای پودر

لیست محصولات

MUHU (China) Construction Materials Co., Ltd.

تلفن/فکس: +86-10-69687750

موبایل: +86-13911293982

ایمیل: export@muhuchem.com

سایت: www.muhuchem.com

اسکایپ: joicema-muhu

واتس اپ و ویچت: 13911293982

Quick Response Code