خانه » خطوط تولید » ترکیبات بتن » فوق روان کننده پلی کربوکسیلات با مقاومت اولیه زیاد

فوق روان کننده پلی کربوکسیلات با مقاومت اولیه زیاد

PC-E (مایع اولیه)

شرح
فوق روان کننده پلی کربوکسیلات PC-E با استفاده از تکنولوژی نگهداری عالی، استحکام سریع مثال زدنی را ایجاد می کند. در حالیکه ترکیبات معمولی استحکام سریع دارای افت کارکرد در طول زمان و استحکام نهایی کمتر هستند، PC-E دارای حفظ اسلامپ کمتر و استحکام نهایی بسیار بالاتر بتن می باشد.

فوق روان کننده پلی کربوکسیلات PC-E برای مقاومت اولیه بالا برای ساخت بتن پیش ساخته با بتن پلاستیک روان که دارای خواص سیالیت، بدون جدایش و نرخ سیمان آب پایین هستند مناسب است که به بتن عمر طولانی و استحکام اولیه بالا می دهد.

مطابق با استاندارد
فوق روان کننده پلی کربوکسیلات با مقاومت اولیه بالا مطابق با استاندارد ASTM C 494 نوع E و F و BS EN 934-2 می باشد.

مشخصات کلی
موارد مشخصات
شکل ظاهری مایع زرد کمرنگ
محتوی کلراید(محتوی جامد), % ≤0.6
Na2O+0.658K2O (%) ≤10.0
محتوی جامد (%) 40.0±2.0
دانسیته (23℃) (kg/m3) ≥1.05
pH مقدار 8±2
Na2SO4 محتوی (%) ≤5.0
محتوی فرمالدهید (محتوی جامد), % ≤0.05
حلالیت کاملا قابل حل

مشخصات مخصوص
PC-E مزایای زیر را به بتن پیش ساخته می دهد:
کاهش آب خیلی زیاد
مقاومت اولیه بسیار بالا
زمان جداسازی از قالب کوتاه تر
تولید بتن پلاستیک روان و دینامیک روان با نسبت سیمان آب کم
بهینه سازی سیکلهای محافظت با کاهش زمان محافظت یا دما برای تولید با راندمان و مصرف انرژی پایین
بهبود شکل ظاهر سطح
تولید بتن پیش ساخته با دوام بر اساس EN 206-1
در مقایسه با فوق روان کننده های معمول، مشخصات مهندسی مانند مقاومت اولیه و نهایی و نقاط قوت خمشی، اتصال به فولاد، مدول الاستیسیته، انقباض، خزش و نفوذ ناپذیری بهبود می یابد.

کاربردها و مزایا
این محصول که برای تولید بتن با مقاومت اولیه بکار می رود دارای مشخصات زیر است:
1) نرخ کاهش آب زیاد: میزان استفاده 0.3 -- 0.8% می باشد. میزان مصرف پیشنهادی 0.5% سیمان است. بر اساس ASTM C 494 نوع E و F تست استاندارد ترکیب بتن، نرخ کاهش آب بالای 28% بوده و می تواند بالای 30% تحت شرایط بهینه مصرف (تایید شده توسط تست آزمایشگاه) باشد. نرخ بهینه سازی سیمان 15-20%. می باشد.
2) مقاومت اولیه بالا: نسبت مقاومت فشاری بتن بالای 180% پس از 1 روز، بالای 160% پس از 3 روز، 150% پس از 7 روز و 40% پس از 28 روز می باشد. اگر PC-E تحت شرایط مصرف بهینه باشد، استحکام طولانی مدت بتن نیز بهبود می یابد.
3) عمرطولانی: به دلیل محتوی کم کلراید و قلیا، شانس انقباض یا ترک بتن در طول زمان کاهش می یابد. محصول ما دارای محتوی هوای مناسب و ساختار پودری برای بتن با عمر بالا می باشد. تفاوت زیادی بین نتیجه پس از عملکرد فوق روان کننده های با مقاومت اولیه نفتالین معمولی و استون سولفونات فرمالدهید می باشد.
4) تولید سبز: به دلیل آنکه فرمالدهید، نفتالین صنعتی یا استون در فرآیند تولید بدون حرارت اتوماتیک استفاده نمی شود، استاندارد تولید سبز برآورده می شود.
5) ایمنی: این محصول غیر سمی، غیر رادیواکتیو و غیر قابل اشتعال می باشد و برای محیط داخل و خارج ایمن می باشد. فرمالدهید یا دیگر مواد معطر مضر یا پسماند در آن وجود ندارد. PC-E با مقاومت اولیه بالا مطابق استانداردهای سازگار با محیط زیست برای ساختار داخل و خارج می باشد.

میزان مصرف
1) گستره مصرف: 0.3%--0.8% وزن مواد سیمانی (محاسبه شده بر اساس PC-E)
2) مصرف پیشنهادی: 0.4% وزن مواد سیمانی (محاسبه شده بر اساس PC-E). تست آزمایشگاهی بتن برای مصرف بهینه قبل از استفاده یا تغییر سیمان مورد نیاز است.

لیست محصولات

MUHU (China) Construction Materials Co., Ltd.

تلفن/فکس: +86-10-69687750

موبایل: +86-13911293982

ایمیل: export@muhuchem.com

سایت: www.muhuchem.com

اسکایپ: joicema-muhu

واتس اپ و ویچت: 13911293982

Quick Response Code